זהבי יעוץ - יעוץ לעובדי מערכת החינוך והמגזר הציבורי
למורים לגננות ליועצים חינוכיים למפקחים למנהלים לוועדים
 
     
     
   
     
     
 

המעביד פגע בזכויותיך, נפגעת בתאונה, חלית, התגרשת? הגשת תביעה לבית משפט? אתה זקוק לחוות דעת מומחה!

מורה או כל עובד אחר על פי דרוג עובדי הוראה יכול להימצא במצב שהוא צריך לתבוע את זכויותיו המגיעות לו בבית משפט. דוגמאות לכך יכולות להיות תביעות נזיקין נגד חברות ביטוח אחרי תאונת דרכים שגרמה לאבדן כושר עבודה, תביעות בגין רשלנות רפואית לאדם שטופל באופן שפגע בכושר עבודתו, המעביד פגע בזכויות העובד בנושא שכר או פיצויי פיטורין, עובד צריך להמציא אישורים לגבי זכויותיו הכלכליות ממקומות העבודה להסדר גירושין ועוד כהנה וכהנה. (הרחבה)

בתי המשפט נוטים יותר ויותר להסתמך על חוות דעת מומחה על מנת להעריך את הנזקים הכלכליים או הערך הכלכלי של תביעה. לעיתים ממנה בית המשפט את המומחה ולעיתים מוזמן המומחה על ידי עורך דינו של התובע או הנתבע.

כל עוד נבחר המומחה על ידי הפונה לבית המשפט יש לו שליטה על המומחיות שלו, בעוד שאם בית המשפט ממנה את המומחה הנושא יוצא מכלל שליטה. לעירית זהבי המומחיות וניסיון רב שנים בהגשת חוות דעת בכל הנושאים שהוזכרו לעיל הסוג הזה לבתי משפט

רק מי שמכיר את תנאי השכר של העובד על כל מרכיביו, כולל כל הזכויות הנלוות לשכר עצמו כמו חישוב ימי מחלה בתקופת מחלה, פדיון ימי מחלה, הפרשות לקרנות, הגדלת הוותק והגמולים לאורך שנות העבודה, והחישובים הפנסיוניים העכשוויים והעתידיים יכול להכין חוות דעת מנומקת ומחושבת היטב.

 

 
     
     
  ע. א. יעוץ והדרכה בע"מ, טלפון 09-9542108, רח' צבעוני 6 הרצליה 46416
office@zahavi-yeutz.com :דוא"ל