זהבי יעוץ - יעוץ לעובדי מערכת החינוך והמגזר הציבורי
למורים לגננות ליועצים חינוכיים למפקחים למנהלים לוועדים
 
     
     
   
     
     
 

זהבי יעוץ - צוות המשרד

עירית זהבי בעלת משרד יעוץ משנת 1996.

עירית זהבי בעלת משרד יעוץ משנת 1996. עירית שרתה בנאמנות אלפי מורים מדן ועד אילת. משרדה עוסק ביעוץ פרופסיונאלי. במסגרת היעוץ נערכת בדיקה מקיפה של תלושי שכר, ותק , גמולים, קרנות השתלמות, קופות גמל ופנסיה. הבדיקה מיועדת למורים בפועל ולמורים לקראת פרישה וגם לכאלה שכבר פרשו ממערכת החינוך.
עירית זהבי מילאה תפקיד מזכירת סניף ב"ארגון המורים העל יסודיים" בשנים 1990 -  1996. בתפקיד זה יעצה למורים בכל הקשור לתפקידם כמורים ,בנושאים הקשורים בתנאי העסקתם ובשכרם על כל המשתמע מכך. במסגרת תפקידה ייצגה מורים בבתי משפט ובמשרד העבודה, בפני הממונים על יחסי עבודה, בתביעות נגד מעסיקים הן אישיות והן קיבוציות. כמו כן היתה נבחרת ציבור כחברה במועצת ארגון המורים העל יסודיים.  כמי שמגיעה משדה ההוראה, היא מכירה היטב את בעיות המורה אל מול התלמידים וההורים מחד, והבעלות, משרד החינוך, הפיקוח והנהלת בית הספר מאידך.  
עירית היא בוגרת הקורס האקדמי להכשרת מנהלים לבתי ספר של משרד החינוך ואוניברסיטת תל אביב, קורס גישור במערכת החינוך של משרד החינוך האגף לחינוך על יסודי – שפ"י, וקורס חוות דעת עדים מומחים של המכון הישראלי לחוות דעת מומחים. לעירית גם תעודת דירקטור מטעם המ"יל.

אצל עירית תקבלו יעוץ כלכלי בדבר הכדאיות והמשמעות הכלכלית של הצעדים אותם את אתם מתכננים. כמו כן יוצעו לכם האסטרטגיות הנכונות להשגת המטרה.  
 
ענבר זהבי מאייר

ענבר היא בוגרת ביה"ס למשפטים ובעלת תארים במשפטים ובממשל. יש לה עבר עשיר בתורת השכנוע והעברת מסרים. בתחום זה התחרתה וגם שפטה בתחרויות בינלאומיות. לימדה תחום זה בקרב בני נוער ובבית הספר לפיקוד ומטה של צה"ל. ענבר עבדה כיועצת בתחום של ניהול סכונים וניהול סיכוני רגולציה בחברת אנטרופי. במקביל ובמהלך כמעט כל שנות לימודיה ועבודתה עבדה גם בחברת זהבי יעוץ כמתמחה לצידה של עירית זהבי. לאחרונה החלה גם במתן יעוץ במקביל לעירית זהבי.

לקוחות מספרים

ALT
מקור מקור מקור

אתרי חינוך

 
     
     
  ע. א. יעוץ והדרכה בע"מ, טלפון 09-9542108, רח' צבעוני 6 הרצליה 46416
office@zahavi-yeutz.com :דוא"ל